Tarocista Łukasz z Zakopanego

Zapraszamy do zapisów:


Tarocista Łukasz z Zakopanego

Zapraszam do mojego świata magii i wróżb, gdzie przy zapachu słodkiego kadzidła odkryję przed Tobą arkana Twojej przyszłości.
Zapraszam bardzo serdecznie do konsultowania swoich życiowych problemów, dylematów, które bardzo często są przyczyną wielu zawiłych sytuacji, mogących skutkować ostatecznie kolejnym zakrętem na życiowym bezdrożu.

Ludzie od wieków próbowali przekroczyć granicę poznania ludzkiej przyszłości stanowiącą nieodkrytą i niezgłębioną tajemnicę przyszłych wydarzeń. Sięganie gdzie wzrok nie sięga przeciętnego człowieka powoduje, że tajniki wiedzy ezoteryczno-magiczno-okultystycznej dla większości ludzi są całkowicie obce, a dla niektórych absolutnie nie do przyjęcia. Mimo, że żyjemy w czasach wszechogarniającej technologii- magia, wizjonerstwo czy prognozowanie przyszłości przeżywa swój renesans. Pomimo, że z wykształcenia jestem filologiem polskim, to tak naprawdę Tarot stanowi dla mnie nie tylko największą życiową i zawodową pasję, ale również jest nieodłącznym elementem mojego życia. Od kilku lat codziennie pomagam ludziom w rozwiązywaniu ich największych problemów. Może właśnie dlatego dziś jest ten czas, ten moment, żeby skonfrontować swoje życiowe dylematy z moją wizją kart Tarota. W dywinacji posługuję się również runami, kartami Madame Lenormand, jak i numerologią, która przede wszystkim określa potencjał, jakim dysponuje pytający.

A Ty, jakie masz do mnie pytanie?

Seanse odbywają się w okolicach: Zakopane


Jeśli chcesz przejrzeć inne oferty ezoteryczne, skorzystaj z wyszukiwarki poniżej.
Do strony 'Tarocista Łukasz - Zakopane' możesz wrócić póżniej.

  • Województwo:
  • Miasto:
  • Kategoria:
Zarejestruj się w Galerii Sekret