Wróżka Rudja z Sosnowca

Zapraszamy do zapisów:


Wróżka Rudja z Sosnowca

„Nieważne skąd przychodzisz, ważne jest to, dokąd chcesz dojść”.

Moim zadaniem życiowym, wynikającym poniekąd z osobistej mistrzowskiej wibracji 11, jest dzielenie się posiadaną wiedzą, nauczanie, pomoc, wsparcie, poświęcanie się dla innych. W tym celu korzystam z mojego daru postrzegania pozazmysłowego i niezwykłego daru intuicji, a realizując swoje cele, łączę wiele metod:

Tarot klasyczny
Runy
Karty anielskie
Radykalne wybaczanie
Hipnoza
Numerologia
Interpretacja snów
Oczyszczanie z negatywnej energii
Afirmacje pozwalające odbudować poczucie własnej wartości i poczucie bycia szczęśliwym w życiu oraz terapia słowem, bo każdy człowiek ma prawo być wysłuchany i zrozumiany
Reiki, najwspanialsza energia miłości.
Malarstwo, jako droga do oświecenia i samopoznania siebie.

Postawienie kart tarota, run, czy kart anielskich, interpretacja snów, czasami pomaga, ale nie ograniczam się tylko do takiej wiedzy. Interesuję się także naturalnymi metodami leczenia raka, prawidłowym odżywianiem, technikami relaksacyjnymi, medytacjami, malarstwem, psychografologią, kinezjologią czy bioenergoterapią. Korzystam z technik mieszanych, ponieważ same karty nie zawsze wystarczają. Zawsze zależy mi na tym, żeby osoba po rozmowie ze mną była naładowana pozytywną energią, miała zaufanie do świata, do losu, i żeby zrozumiała, po co jest na tym świecie i dlaczego dzieje się jej w życiu tak, a nie inaczej.

Aby realizować misję mojej duszy i podążać właściwą drogą ku wyznaczonym celom, ciągle uzupełniam swoją wiedzę, uczestnicząc w licznych warsztatach i szkoleniach, bowiem dzielić można się z innymi tylko tym, co się posiada.

Seanse odbywają się w okolicach: Sosnowiec


Jeśli chcesz przejrzeć inne oferty ezoteryczne, skorzystaj z wyszukiwarki poniżej.
Do strony 'Wróżka Rudja - Sosnowiec' możesz wrócić póżniej.

  • Województwo:
  • Miasto:
  • Kategoria:
Zarejestruj się w Galerii Sekret