Wróżka Szafira z Sieradza

Zapraszamy do zapisów:


Wróżka Szafira z SieradzaWitam serdecznie...

Moja przygoda z innymi wymiarami trawa od dziecka. Odkąd tylko pamiętam były ze mną anioły a patrząc na człowieka widziałam jego kolory, wiedziałam też jaką jest osobą.Od ponad 25 lat profesjonalnie doradzam i pokazuję, jak pokonywać meandry życia. Wskazuję rozwiązania, jak przezwyciężyć wszelkie małe i duże zawirowania dnia codziennego.Jestem tu, by ponieść z Tobą, choć przez chwilę, Twoje kłopoty i troski dnia codziennego. Jestem tu, by wnieść swoją wiedzę, nadzieję i wiarę w lepsze jutro Twojego życia. Jestem tu, by pokazać Tobie możliwe rozwiązania Twojej obecnej sytuacji.Kim jestem...

... socjologiem, andragogiem, pedagogiem, terapeutą zdobyłam gruntowne wykształcenie akademickie, dające mi doskonałe podstawy do pracy konsultacyjnej i terapeutycznej z ludźmi. Poznanie natury ludzkiej należy do najtrudniejszych problemów, z którymi myśl ludzka zmaga się od najdawniejszych czasów, ja poświęciłam tej tematyce niemal całe dotychczasowe życie i wciąż jestem zaskakiwana.

... jasnowidzem, odpowiedzi na pytania o przeszłość, teraźniejszość czy przyszłość postrzegam w postaci barwnych obrazów, i dochodzących do mnie komunikatów z innych wymiarów, odnajduję również zaginione osoby i zwierzęta,wyczuwając ich energię.

...medium, komunikuję się z duchami, z innymi siłami nadprzyrodzonymi, odbieram informacje z innych wymiarów, analizuję poprzednie wcielenia. Wiara w duchy jest bardzo starym i powszechnym zjawiskiem. Już rzymski pisarz i polityk Pliniusz Młodszy, zmarły około 113 roku n.e., donosi o upiornej postaci, która zakuta w łańcuchy wędrowała po domu, a następnie znikła w podłodze. Kiedy później rozkopano to miejsce, znaleziono zakuty w łańcuchy szkielet. Do dziś są domy nawiedzane przez duch zmarłych, których dusze nie zaznały spokoju po porzuceniu ciała.

...angelologiem, specjalizuję się w zakresie odczytów anielskich, służących pomocą tym , którzy poszukują własnej drogi lub napotykają na trudności w dowolnej sferze życia ,finanse, relacje, kariera, rodzina, przyjaciele, zwierzęta, bliscy którzy odeszli z tego świata, misja życiowa czy sprzedaż domu. Odczyty anielskie, to przekazy przepełnione miłością płynącą wprost z tych świetlistych istot.

...uprawiam anielskie terapie duszy i ciała, za pośrednictwem trzech Archaniołów: Michała, Rafaela i Gabriela. Przekazuje kojące energie pochodzące z Królestwa Aniołów, które pomagają w radzeniu sobie z kłopotliwymi emocjami, takimi jak depresja, znudzenie, zakłopotanie i złość oraz wieloma schorzeniami i chorobami. Leczę ludzi i zwierzęta poprzez zarówno w kontakcie osobistym, jak i na odległość. Jednak formę leczenia na odległość wykorzystuję tylko w szczególnych i uzasadnionych sytuacjach. Nigdy nie odmawiam pomocy, zawsze walczę o każdego, kto powierza mi swoje życie i zdrowie.

...zajmuję się wampiryzmem energetycznym i oczyszczaniem po ataku energetycznym zarówno w kontakcie bezpośrednim, jak i na odległość. Bardzo często w kontakcie z wampirem energetycznym mamy uczucie „wypompowania”, szumów w uszach i zawroty w głowie duszności w klatce piersiowej i w plecach miedzy łopatkami. Nagłe napady lęku i paniki mogą to być znaki, że wampir energetyczny naruszył twoje pole ochronne, czyli aurę. Długotrwałe „wysysanie” energetyczne przez wampira energetycznego może doprowadzić do bardzo poważnych problemów zdrowotnych.

...oczyszczam , równoważę energetykę ciała, poprawiam jakość życia na poziomie duszy i ciała, a także umysłu, dokonuję poprawy przepływu energii poprzez udrożnienie czakr i meridianów, za pomocą wahadeł egipskich. Aura jest energetycznym polem integralnie związanym z ciałem człowieka. Każdy z nas ma niepowtarzalną aurę, nigdy wcześniej nie było nikogo, nie ma teraz i nie będzie nigdy później kto będzie miała taką aurę jak ktokolwiek z nas. Fakt niepowtarzalności i zindywidualizowania aury jest wynikiem tego, że jest ona kombinacją kolorów podstawowych, szeregu ich odcieni i kolorów promieniujących. Istotne są tu też zestawienia kolorów występujących obok siebie. Jedne z nich współgrają ze sobą, inne mogą się wręcz znosić, obniżając potencjał każdego koloru, a jeszcze inne są względem siebie neutralne.

W istocie aura jest szczegółowym informatorem na temat każdego człowieka, do którego każdy może mieć dostęp, ale nie każdy wykorzystuje te informacje. Dzieje się tak dlatego, że na przestrzeni dziejów zatraciliśmy tę zdolność daną każdemu bez wyjątku. Widzenie aury nie jest czymś wyjątkowym, magicznym, wymagającym inicjacji, każdy to w sobie nosi, ale większość ludzi ma tę zdolność uśpioną.

...dokonuję oczyszczeń podwieszonych dodatkowych dusz, ciemnych energii, sił i różnych typów istot bezcielesnych, połączeń energetycznych z innymi osobami i istotami duchowymi. Mówią o mnie egzorcystka, ale ja uważam się za punkt informacyjny na stacji zwanej życiem. Wskazuje zagubionym i zdezorientowanym duszom, jak mają dotrzeć do Domu. Spotkanie z każdą duszą jest inne. I inna jest jej droga do Domu. Wiele dusz, które porzuciło ciało fizyczne nie przeszła na drugą stronę kurtyny. Stale zwiększa się liczba dusz, które pozostają pomiędzy Niebem a Ziemią, które z jakichś powodów nie zdecydowały się pójść dalej.

Dusze po śmierci często nie wiedzą lub nie wierzą w to, że umarły, w jakiś sposób przeoczyły własną śmierć. Tak naprawdę nic się dla nich nie zmienia. Dalej zachowują pamięć, myślenie, uwagę, spostrzeganie, emocje i wolę. Brak wiedzy na temat stanu po śmierci ciała fizycznego zaskakuje umierających i tych, którzy pozostają przy życiu. Śmierć, to w istocie życie, życie, które nieustannie trwa, które jest jest wieczne. Przechodząc na druga stronę powinniśmy mieć wiedzę i świadomość tego, co spotkamy. Ta wiedza pozwoli nam dotrzeć do Domu. Ta wiedza, to drogowskazy prowadzące nas do celu.

Każdy, kto odchodzi wzywając Jezusa Chrystusa dojdzie do Domu. Karygodną rzeczą jest ukrywanie przed umierającymi tego faktu. Każdy, kto odchodzi powinien mieć tego świadomość, jakże często słyszę, nie mamy sumienie powiedzieć, że to koniec. To pójście na łatwiznę, to zabranie szansy na lepsze jutro dla kogoś bliskiego. To pozbawienie kogoś możliwości w pełni świadomego ruszania w dalszą drogę. Każdej duszy, którą odprowadzam mówię: "Szczęśliwej drogi" i jest mi zawsze nieco smutno, bo ona poszła już do Ojca, a mój czas jeszcze się nie wypełnił.

...dokonuję uwolnień od klątw, przekleństw i uroków Może coś niepokojącego dzieję się w Twoim życiu. Może ostatnio zauważasz jakieś dziwne zbiegi okoliczności w wyniku których spotykają Cię przykrości. Może ponosisz straty . Może ciąży na Tobie klątwa albo urok.. Oczywiście, że czasem spotykają nas jakieś przykrości, jakieś sytuacje których szczerze mówiąc wolelibyśmy uniknąć. Jeśli jednak to zjawisko przybiera formę następujących po sobie zdarzeń, zaczyna być niebezpiecznie. Klątwy i uroki mają to do siebie że przez niekiedy przez dość długi czas pozostają w ukryciu i ujawniają się w najmniej odpowiednim momencie.

...dokonuje uwolnień od przysiąg, przyrzeczeń, ślubów, kontraktów i innych zobowiązań karmicznych, uprzedzeń, nastawień i przekonań, i programów duchowych niesionych z poprzednich wcieleń, które mają wpływ na nasze obecne życie Jesteśmy aktorami na scenie życia. "Bóg odnawia to, co przeminęło" Wciąż i wciąż przychodzimy tu by odegrać swoja rolę. Rolę spisaną dla nas przed wiekami. My jesteśmy tacy sami, tylko zmienia się nasza scena życia.

...dokonuje oczyszczenie domów, posesji i ziemi na której są ulokowane dane obiekty mieszkalne Czy kiedykolwiek zdarzało Ci się wejść do pomieszczenia i poczuć, że energia jest ciężka albo nagle i niespodziewanie czułeś ból brzucha lub nagłą zmianę nastroju?A może jest pokój w domu czy miejscu gdzie pracujesz, którego unikasz właściwie bez żadnego logicznego czy uświadomionego powodu? Czy to możliwe, że twoje relacje z partnerem się zmieniły po zakupie lub wprowadzeniu się do nowego miejsca? Wszystkie te symptomy mogą wynikać ze złej energii, która wymaga oczyszczenia. Uzdrawianie to odbywa się przy pomocy wody, ognia, dymu, dźwięku i innych sposobów oczyszczania, a także w razie potrzeby poprzez oczyszczenie aury osób przebywających w tym miejscu.

...analizuję marzenia senne O czym mogą "poinformować" nas nasze marzenia senne? Analiza marzeń sennych umożliwia poznawanie osobowości, ukrytych pragnień, tęsknot i mechanizmów życia psychicznego, odkrywanie relacji z najbliższymi osobami. Bogaty i tajemniczy świat marzeń sennych zależy od płci, wieku, typu osobowości, problemów, choroby. Nie ma teorii marzeń sennych, jak również ich interpretacji. Specyficzne marzenia senne są czytelne i efektywne w przypadku jednej osoby, ale są mało przydatne do interpretacji dla drugiej osoby. Nie można więc ich uogólniać.

...wróżę z run, karty anielskich, kart intuicyjnych Desire, karty Lenormand, kart cygańskich i klasycznych Wróżenie z kart jest osobistym, intymnym kontaktem z człowiekiem i jego możliwą przyszłością. Kieruję się zasadą pomocy innym ludziom, a nie krzywdzeniu ich i nie odbieraniu im nadziei na lepsze jutro. Nie oznacza to, że zawsze przepowiadam każdej osobie piękną przyszłość, która nie ma nic wspólnego z rzeczywistością.

Zanim zacznę na głos interpretować karty, wczuwam się w osobę, której przepowiadam przyszłość. Mając pełną świadomość obecności energii złych, które potrafią zwodzić na manowce. Karty, tak jak i człowiek są inteligencją omylną. Osoba która twierdzi, że jej karty są nieomylne, zwyczajnie kłamie. Przyszłość można zmienić. Przeznaczenie nie jest raz na zawsze ustalonym, sztywnym modelem, lecz zmieniającym się, plastycznym układem, na który w dużej mierze mamy wpływ. Pomagam swojemu klientowi uzyskać jaśniejszy obraz życia. Przedstawiam słabe i mocne strony jego charakteru by nakierować go na dobrą drogę. Ale decyzja zawsze należy do klienta.

...stosuję numerologię wedyjską To staroindyjski klucz do tajemnic przeznaczenia. Celem pracy z liczbami jest oszczędzenie naszej energii i zachowanie jej dla właściwie sprecyzowanych zamierzeń. Numerologia pozwala wybrać dogodny moment działania, właściwe związki, miejsce zamieszkania i wielu innych.

...wykorzystuję do pracy wahadła egipskie Co daje praca z wahadłem ? Przede wszystkim daje możliwość sprawdzenia stanu energetycznego, potwierdzenia sygnałów o pracy organów, które odbieram dłońmi. Wahadła egipskie same z siebie emitują energię, co pozwala pomóc osobom z niedoborami energii i chorymi organami.

...wykorzystuję do pracy kryształową kulę Kryształowa kula musi być wykonana z kryształu, gdyż właśnie dzięki jego naturalnym wibracjom niemożliwe staje się możliwe, a niewidzialne jest widzialne. Nie wystarczy jednak mieć kulę i wpatrywać się w nią. Kryształ jest "inteligentny", sztuką jest wyczuć jego wibracje, aby utworzyć z nim jedność.Ale kiedy to się uda, to powstaje więź na wieki.Uwielbiam karty Lenormand, są takie delikatne i ulotne, jak życie, fascynujące, jak wiosenny poranek, nieustannie zaskakujące, jak rozgwieżdżone niebo, prawdziwe, jak bicie serca, ciepłe, jak oddech, takie niezastąpione, jak ktoś bliski, ukochany, i takie pomocne, kiedy potrzebujesz rady przyjaciela.

Karty Lenormand, radują się, dosłownie podskakują, jak miłością napełnione serce, kiedy przekazują dobre wiadomości. I smucą się, kiedy muszą wypowiedzieć słowa, pełne smutku i goryczy, wówczas płaczą, jak małe bezbronne dziecko.

Karty Lenormand łączą się z Tobą i wyczuwają nawet najmniejsze wibracje Twojej duszy, rozpoznają Twoje marzenia i pragnienia, stają się częścią Ciebie samego. A kiedy odchodzisz, żegnają Ciebie, oddając Tobie, tę najlepszą cząstkę siebie.

Karty Lenormand, to nie tylko wyrocznia, ale i tajemna księga, która w tej konkretnej chwili rozsypuje szczodrze swoje cudne stronice tylko dla Ciebie.
Moją zasadą jest mówić zawsze prawdę, nawet tę bolesną, nawet tę smutną i raniącą, bo bardziej od prawdy szkodzi najcudowniejsze i najbardziej wyrafinowane, ubrane w cudne słowa kłamstwo.Z wielką przyjemnością i radością odpowiem na każde nurtujące Ciebie pytanie. Znajdę rozwiązanie nawet największej tajemnicy.Jestem tu, może właśnie teraz, w tej chwili, w tym momencie specjalnie tylko dla Ciebie.Serdecznie zapraszam... Szafira...

Seanse odbywają się w okolicach: Sieradz


Jeśli chcesz przejrzeć inne oferty ezoteryczne, skorzystaj z wyszukiwarki poniżej.
Do strony 'Wróżka Szafira - Sieradz' możesz wrócić póżniej.

  • Województwo:
  • Miasto:
  • Kategoria:
Zarejestruj się w Galerii Sekret