Chiromanta Andrzej Morawski z Poznania

Zapraszamy do zapisów:


Chiromanta Andrzej Morawski z Poznania

Chirolog Andrzej Morawski ukończył psychologię oraz socjologię i potrafi odczytać z linii dłoni energię jaką posiada każdy człowiek w momencie spotkania z nim. Na podstawie tej energii, potrafi stwierdzić w jakiej obecnie sytuacji znajduje się dany człowiek i jakie problemy go trapią. Potrafi oszacować w jakiej formie fizycznej i psychicznej dana osoba się znajduje, jakie gnębią ją problemy partnerskie, zawodowe, miłosne itp. Jego wiedza jest ugruntowana i sprawdzona w wielu przypadkach.

Chirolog potrafi odczytać z linii dłoni przyszłość z dużą dokładnością. Odkrywa przed nami prawdziwe oblicze człowieka, dzięki czemu pozwala, to uniknąć wielu nieprzyjemnych sytuacji. Nawet pół roku wcześniej, potrafi zdiagnozować chorobę, zanim ta osoba poczuje ból czy pojawią się pierwsze objawy.

Chirologia łączy ze sobą kilka dziedzin wiedzy, a wszystko staje się jeszcze bardziej niesamowite, gdy chirolog odczytuje przeszłość, która jest tajemnicą każdej żywej istoty. Żeby sobie to uświadomić, trzeba udać się do chirologa i doświadczyć tego na własnej skórze. Spotkanie z człowiekiem, który widzi nas po raz pierwszy, ale wie o nas bardzo wiele. Zna Twoje upodobania, plany, kłopoty i zagrożenia.

Te ostatnie mogą stać się dla Ciebie wskazówką na przyszłość, która pomoże Tobie w dokonaniu mądrego i najkorzystniejszego wyboru.

Serdecznie zapraszamy do zapisów.

Seanse odbywają się w okolicach: Poznań


Jeśli chcesz przejrzeć inne oferty ezoteryczne, skorzystaj z wyszukiwarki poniżej.
Do strony 'Chiromanta Andrzej Morawski - Poznań' możesz wrócić póżniej.

  • Województwo:
  • Miasto:
  • Kategoria:
Zarejestruj się w Galerii Sekret