Astrolog Elżbieta z Poznania

Zapraszamy do zapisów:


Astrolog Elżbieta z Poznania

Z pewnością niejednokrotnie zastanawiali się Państwo, co czeka Was w przyszłości, jakich wyborów powinniście dokonać, aby wieść szczęśliwe i pozbawione problemów życie. Oferujemy Państwu nową, mniej popularną, aczkolwiek równie, jak nie bardziej, skuteczną metodę poznania siebie i swych przyszłych losów.

Astrolog Elżbieta zajmuje się tworzeniem analiz astrologicznych, zwanych inaczej solariuszami. Wykonywany przez nią rozkład obejmuje czas od ostatnich do następnych urodzin. Dla przykładu: dla osoby urodzonej pod znakiem barana analizowany jest okres czasu od 21.03.2012r. do 20.02.2013r. Taka analiza ma na celu poznanie poszczególnych sfer życia zainteresowanej osoby, które będą szczególnie realizowane w tym czasie. Pani Elżbieta przy pomocy samodzielnie wykonanego solariusza będzie również w stanie doradzić i podać najlepszy termin na podjęcie ważnych decyzji i realizację poszczególnych potrzeb.

Oferowane przez panią Elżbietę usługi są godne zaufania, o czym świadczy chociażby jej bogate doświadczenie. Absolwentka Studium Psychotronicznego w Łodzi oraz Międzyregionalnej Akademii Zarządzania Personelem w Kijowie przez cały czas doskonaliła odkryte umiejętności na licznych szkoleniach i seminariach prowadzonych przez wybitnych specjalistów zagranicznych i krajowych. Jako doświadczony psychoterapeuta i członkini Wielkopolskiego Stowarzyszenia Terapii Naturalnej (Federacji Stowarzyszeń Radiestezyjnych w Polsce) samodzielnie prowadzi gabinety odnowy fizycznej i psychicznej.
Jeżeli są Państwo zainteresowani zaprezentowaną przez nas ofertą pewnego i sprawdzonego astrologa dzwońcie już teraz, dajcie sobie szansę na dostatnie i szczęśliwe życie.

Galeria Ezoteryki Sekret obsługuje imprezy andrzejkowe, panieńskie, kawalerskie, spotkania plenerowe, imprezy integracyjne różnego instytucji oraz indywidualnych klientów w Poznaniu i wokół Poznania. Docieramy wszędzie.

Seanse odbywają się w okolicach: Poznań


Jeśli chcesz przejrzeć inne oferty ezoteryczne, skorzystaj z wyszukiwarki poniżej.
Do strony 'Astrolog Elżbieta - Poznań' możesz wrócić póżniej.

  • Województwo:
  • Miasto:
  • Kategoria:
Zarejestruj się w Galerii Sekret