Wróżka Blanka z Gdańska

Zapraszamy do zapisów:


Wróżka Blanka z Gdańska

1) Runy - analiza runiczna (rozwoju duchowego, karmy, ścieżki życiowej - czyli to o co zawsze pytacie, miłość, zdrowie i pieniądze, ze szczególnym uwzględnieniem duchowych i karmicznych źródeł problemów oraz drogi do ich rozwiązania), talizmany i skrypty runiczne.

Do pracy z runami używam kart runicznych, stosuję skrypty i talizmany wspomagające oraz
portrety runiczne na podstawie daty urodzenia. Skrypty i talizmany runiczne, to narzędzie, które
ja nazywam opóźnioną lub lepiej przedłożoną przepowiednią. Skrypt runiczny to zestaw kilku (3 do 5 ) run, które losuję lub intuicyjnie dobieram bezpośrednio dla Was po wyczerpaniu tematu
o który pytamy wyrocznię runiczną. Runy te nosi przy sobie osoba, do której zostały przypisane (np. wypisane samodzielnie na kartoniku) i w momencie nadejścia kryzysu, który był zapisany w runach lub nawet nagłych i nieprzewidzianych komplikacji, mówiąc obrazowo - „odpalają” dodatkową energię mającą na celu chronić i wspierać w dążeniach daną osobę.

2) Przesłania anielskie i przewodników duchowych, anielskie talizmany, afirmacje i medytacje. Anioły są mi szczególnie pomocne i w mojej pracy towarzyszą mi najdłużej. Co więcej, uważam, że świetnie można je połączyć z innymi dziedzinami ezoteryki. Do pracy używam kart anielskich między innymi „Świetlistej Siły Aniołów” i technik medytacyjnych.

3) Uzdrawianie duchowe, poprzez medytacje, afirmacje, oczyszczanie energetyczne, przekazy energetyczne. Analiza czakr oraz ciał subtelnych.

Tworzę też uzdrawiające, oczyszczające lub wzmacniające różne, wszelkie sfery Waszego życia medytacje z wizualizacją. Są to medytacje tworzone indywidualnie i personalnie dla konkretnej osoby, są to nagrania z podkładem muzyki energetycznej, w formacie mp3. W każdej chwili możesz ja po prostu włączyć, odprężyć się a mój głos poprowadzi cię w procesie oczyszczania, uzdrawiania, itd. według potrzeb …. no i oczywiście bezpiecznie z powrotem. Medytacje te tworzę już od dawna, są sprawdzone, bezpieczne i pomocne w uzdrawianiu waszego życia. Dostaniesz również wskazówki dotyczące ochrony energetycznej, afirmacje do dalszej pracy samodzielnej.


4) Wykonuję również analizy ezoteryczne, psychometryczne, duszy, i rozwoju duchowego, na podstawie daty urodzenia.
Są to bardzo obszerne analizy, jeżeli chciałbyś się dowiedzieć więcej, szukaj informacji na moim blogu http://magiarun.blogspot.com/ , lub skontaktuj się ze mną mailowo.

Obecnie wszystkie analizy i porady wykonuje mailowo, na odległość. Odpowiedzi, wyniki i opisy analiz oraz medytacje w formacie mp3 wysyłam mailem, lub pocztą tradycyjną (zwłaszcza jeżeli wysyłam talizmany runiczne lub anielskie).

Seanse odbywają się w okolicach: Gdańsk


Jeśli chcesz przejrzeć inne oferty ezoteryczne, skorzystaj z wyszukiwarki poniżej.
Do strony 'Wróżka Blanka - Gdańsk' możesz wrócić póżniej.

  • Województwo:
  • Miasto:
  • Kategoria:
Zarejestruj się w Galerii Sekret