Sen o Seks - Polski Sennik - Seks Znaczenie snu - Seks

Poniżej znajdziesz znaczenie Twojego snu. Jeśli chcesz wyszukać inny sen skorzystaj z wyszukiwarki powyżej lub wybierz odpowiednią literę alfabetu.

Sen o Seks - Opis - Znaczenie snu Seks

Znaczenie Snu Seks

Kobieta sni, ze kocha się z kims znacznym dobra wrózba, odpowiednio do pozycji mezczyzny

 • Jesli ktos sni, ze zbliza sie do swej zony i jest chetna, nie opiera sie.

  - jest to sen dobry dla kazdego. Zona oznacza tu jego sprawy, z których czerpie przyjemnosc lub którymi kieruje. sen wiec wrózy pozytek z nich.
 • Jesliby natomiast zona sprze­ciwiala sie i odpychala

  - nie jest to dobry znak
 • Kochac sie z mezatka

  - zla wrózba.
 • Kochac sie z nieznajoma osoba

  - czujesz sie niedoceniany, poznasz kogos kto odkryje w Tobie nowe mozliwosci
 • Snic o seksie

  - poznasz kogos kto rozpali w Tobie rzadze, wkrótce przezyjesz cos na co dlugo czekales/as
 • Sny o stosunkach z kobieta, która znamy.

  - sen, ze ma sie stosunek z wlasna pracownica wrózy dobrze, natomiast zle jest snic, ze oblapia nas ktos z pracowników, takie widzenie zapowiada pogarde ze strony podwladnych lub strate przez nich spowodowana. Podobnie bedzie, jesli sie sni sie nam, ze czyni to ktos mlodszy lub nasz wróg. Sen, ze ma sie stosunek z kobieta z dobrego domu, która znasz, pozadasz jej i jestes w niej zakochany oznacza namietnosc, jezeli zas nigdy jej nie pragnales sen oznacza, ze zyskasz cos dzieki jej majatkowi.
 • Sny o stosunkach z kobieta, której sie nie zna.

  - jesli jest ona ladna, mila, ma kosztowna suknie i drogocenna bizuterie, a oddaje sie chetnie, wrózy to sniacemu, ze spelni sie cos bardzo pieknego i waznego. Natomiast jesli jest stara, brzydka, niesympatyczna, zle ubrana, a do tego jeszcze oddaje sie niechetnie, wszystko pójdzie zle. Nalezy  zakladac, ze nieznana kobieta symbolizuje sprawy, które napotka sie w niedalekiej przyszlosci, jaka wiec jest ona i jak sie zachowuje, tak tez nasze sprawy beda sie przedstawiac.
 • Widziec kochajaca sie pare

  - czeka Cie wiele niespodzianek

Mamy nadzieje, że podobał ci się znaleziony opis snu o Seks. Jeśli zaprezentowane wyniki nie spełniły twoich oczekiwań skontaktuj się z nami korzystając z formularza Kontakt.


Sennik Seks

Sprawdź znaczenie innego snu korzystając z linków poniżej:Darmowy Polski Sennik na Komórkę

Jeśli chcesz mieć dostęp do sennika bez potrzeby włączania komputera, ściągnij DARMOWY sennik na komórkę. Sprawdzaj znaczenie swoich snów gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek chcesz!

Polski Sennik

Zarejestruj się w Galerii Sekret