Sen o Czarownica - Polski Sennik - Czarownica Znaczenie snu - Czarownica

Poniżej znajdziesz znaczenie Twojego snu. Jeśli chcesz wyszukać inny sen skorzystaj z wyszukiwarki powyżej lub wybierz odpowiednią literę alfabetu.

Sen o Czarownica - Opis - Znaczenie snu Czarownica

Znaczenie Snu Czarownica

Czarownica to symbol srogiej matki postaci budującej grozę, surowa postać, która z jednej strony wychowuje, a z drugiej kusi i karze. Czarownica oznacza ta cześć świadomości, o której człowiek nie wie. Ponadto symbolizuje leki (u mężczyzn przed kobietami) i wyobrażenia irracjonalne. Czarownica we śnie, podobnie jak w bajce, może być kobieta czyniąca zło albo mądra staruszka, udzielająca im ważnych rad w tym drugim przypadku jest tez symbolem Matki Ziemi oraz przyrody i jej niewyczerpanego bogactwa.

  • Widzieć zaczarowanego człowieka

    - nastąpią w twoim życiu jakieś ważne zmiany

Mamy nadzieje, że podobał ci się znaleziony opis snu o Czarownica. Jeśli zaprezentowane wyniki nie spełniły twoich oczekiwań skontaktuj się z nami korzystając z formularza Kontakt.


Sennik Czarownica

Sprawdź znaczenie innego snu korzystając z linków poniżej:Darmowy Polski Sennik na Komórkę

Jeśli chcesz mieć dostęp do sennika bez potrzeby włączania komputera, ściągnij DARMOWY sennik na komórkę. Sprawdzaj znaczenie swoich snów gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek chcesz!

Polski Sennik

Zarejestruj się w Galerii Sekret