Sen o Alkohol - Polski Sennik - Alkohol Znaczenie snu - Alkohol

Poniżej znajdziesz znaczenie Twojego snu. Jeśli chcesz wyszukać inny sen skorzystaj z wyszukiwarki powyżej lub wybierz odpowiednią literę alfabetu.

Sen o Alkohol - Opis - Znaczenie snu Alkohol

Znaczenie Snu Alkohol

Uważany jest za napój duchowy i symbolizuje często siły duchowe wpływające na nasze zachowanie i postępowanie. W naszym kręgu kulturowym kojarzony najczęściej z życiem towarzyskim. Uważa się go za środek poprawiający nastrój i przezwyciężający zahamowania. Sen o alkoholu może symbolizować, że śniący powinien przezwyciężyć swoje zahamowania i wyjść na przeciw innym ludziom. Być może powinien zastanowić się również nad swoim samotniczym trybem życia. Jednak sen ten może również sygnalizować, ze widzimy sprawy zbyt trzeźwo. We śnie alkohol może wyrażać potrzebę większej inspiracji i urzeczywistniania niewykorzystanych możliwości. Niekiedy sen o alkoholu przestrzega zwyczajnie przed jego nadmierna konsumpcja.

 • Dla kobiety

  - masz niefrasobliwy charakter, prowadzisz swobodny tryb życia
 • Pić go

  - wielkie szczęście
 • Pijesz alkohol w smutnym towarzystwie

  - zdradzi cię przyjaciel
 • Pijesz alkohol w wesołym towarzystwie

  - okres beztroski i dobrego samopoczucia
 • Pijesz umiarkowanie

  - szczęście w miłości i powodzenie w interesach
 • Śnić o nim

  - wizyta ulubionej ciotki
 • Upiłeś się do nieprzytomności

  - duże trudności z twojej winy

Mamy nadzieje, że podobał ci się znaleziony opis snu o Alkohol. Jeśli zaprezentowane wyniki nie spełniły twoich oczekiwań skontaktuj się z nami korzystając z formularza Kontakt.


Sennik Alkohol

Sprawdź znaczenie innego snu korzystając z linków poniżej:Darmowy Polski Sennik na Komórkę

Jeśli chcesz mieć dostęp do sennika bez potrzeby włączania komputera, ściągnij DARMOWY sennik na komórkę. Sprawdzaj znaczenie swoich snów gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek chcesz!

Polski Sennik

Zarejestruj się w Galerii Sekret