Sen o Aligator - Polski Sennik - Aligator Znaczenie snu - Aligator

Poniżej znajdziesz znaczenie Twojego snu. Jeśli chcesz wyszukać inny sen skorzystaj z wyszukiwarki powyżej lub wybierz odpowiednią literę alfabetu.

Sen o Aligator - Opis - Znaczenie snu Aligator

Znaczenie Snu Aligator

Odczuwany jest często jako zagrożenie, gdyż symbolizuje nasze wyparte potrzeby, przeżycia, leki, emocje. Oznacza jednocześnie podświadomą mądrość i doświadczenie, stanowiąc zachętę do większego wykorzystania tych zasobów. Ponadto sen o aligatorze ostrzega nas przed wrogami, którzy czyhają na życie śniącego (np. na interesy). Sen o aligatorze lub krokodylu może wyrażać lek przed nieznanym. Sen ten należny rozumieć jako wezwanie do zdecydowanego zajęcia się tym, co zostało wyparte przez śniącego do nieświadomości.

  • Uciekasz przed aligatorem

    - ktoś cię oszuka, uważaj na fałszywego przyjaciela

Mamy nadzieje, że podobał ci się znaleziony opis snu o Aligator. Jeśli zaprezentowane wyniki nie spełniły twoich oczekiwań skontaktuj się z nami korzystając z formularza Kontakt.


Sennik Aligator

Sprawdź znaczenie innego snu korzystając z linków poniżej:Darmowy Polski Sennik na Komórkę

Jeśli chcesz mieć dostęp do sennika bez potrzeby włączania komputera, ściągnij DARMOWY sennik na komórkę. Sprawdzaj znaczenie swoich snów gdziekolwiek jesteś i kiedykolwiek chcesz!

Polski Sennik

Zarejestruj się w Galerii Sekret